Генеральне консульство України в Торонто

Київ 11:57

Професору Луцюку вручено відзнаку Президента України - Хрест Івана Мазепи

07 грудня 2019, 08:19

6 грудня 2019 року з нагоди Дня Збройних Сил України за сприяння Посольства України, Українського канадського клубу та Ліги українців Канади відбулися урочисті заходи української громади в м.Кінгстон.

На заході Посол України Андрій Шевченко вручив відзнаку Президента України — Хрест Івана Мазепи професору Королівського військового коледжу м.Кінгстона Любомиру Луцюку. Нагороду українському канадцеві присуджено Указом Президентом України №622/2019 за зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва та плідну громадську діяльність.

Цього дня у мерії міста відбулося відкриття скульптури «Міцне коріння», тризуб, хрест та кленовий лист у підніжжя якої символізують історичний вклад українців м. Кінгстона у культурну спадщину Канади.

Останні новини

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані | 15 січня 2020, 02:04

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо провели третю телефонну розмову, під час якої обговорили катастрофу літака українських авіаліній в Ірані.

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо погодилися щодо необхідності зменшення спекуляцій стосовно розслідування авіакатастрофи в Ірані | 11 січня 2020, 18:22

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо вже вдруге обговорили телефоном ситуацію щодо розслідування причин катастрофи літака українських авіаліній в Ірані. Сторони погодилися, що має бути ретельний підхід до вивчення інформації, а також тісна співпраця міжнародних партнерів в обміні даними.