Генеральне консульство України в Торонто

Київ 12:52

В Оттаві вшанували пам’ять жертв Голодомору

27 листопада 2019, 21:31
27 листопада 2019 року в парламенті Канади в Оттаві відбувся офіційний захід до 86-х роковин Голодомору в Україні.

У заході, організованому Конгресом українців Канади та посольством України, взяли участь міністри уряду Канади, сенатори, депутати від різних партій, представники дипломатичного корпусу та української громади.

Посол України в Канаді Андрій Шевченко подякував Канаді за тверду підтримку прав людини в Україні та по всьому світу. 

У зверненні від уряду Канади міністр оборони Харджит Саджан нагадав про значний внесок вихідців з України у становлення та розвиток Канади, а також закликав ніколи не дозволити повторитися подібному до Голодомору жахіттю.

На заході була присутня також одна зі свідків Голодомору, яка запалила свічу пам’яті.

Гості мали нагоду переглянути спеціальну експозицію, присвячену трагічним подіям 1932-1933 рр. в Україні, та прикрипіти символічну квітку пам'яті на карту України.

Останні новини

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані | 15 січня 2020, 02:04

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо провели третю телефонну розмову, під час якої обговорили катастрофу літака українських авіаліній в Ірані.

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо погодилися щодо необхідності зменшення спекуляцій стосовно розслідування авіакатастрофи в Ірані | 11 січня 2020, 18:22

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо вже вдруге обговорили телефоном ситуацію щодо розслідування причин катастрофи літака українських авіаліній в Ірані. Сторони погодилися, що має бути ретельний підхід до вивчення інформації, а також тісна співпраця міжнародних партнерів в обміні даними.