Генеральне консульство України в Торонто

Київ 12:08

Канада вшановує пам’ять жертв Голодомору

23 листопада 2019, 20:18

23 листопада в Україні та світі вшановують 86-і роковини пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Канада вшановує День пам’яті жертв голодоморів на офіційному рівні. З цієї нагоди прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо опублікував звернення.

"Сьогодні й завжди Канада — непохитна у підтримці народу та уряду України в захисті їх суверенітету й територіальної цілісності, а також у їх роботі з розбудови кращого й світлішого майбутнього", - йдеться у зверненні прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо з нагоди 86-х роковин Голодомору.

Він наголосив, що злочин Голодомору надто довго приховували й замовчували. "Надто довго винуватці Голодомору заперечували його існування та приховували від міжнародної спільноти справжній масштаб невимовних страждань. Кожен із нас мусить забезпечити, щоб їхні історії ніколи не були стерті. Лише пам’ятаючи загиблих жінок, чоловіків та дітей, ми можемо упередити майбутні масові злочини та захистити права людини, де б їм не загрожувала небезпека", - зазначив глава уряду Канади.

Трюдо закликав усіх канадців вшанувати пам’ять жертв Голодомору.

Останні новини

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані | 15 січня 2020, 02:04

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо провели третю телефонну розмову, під час якої обговорили катастрофу літака українських авіаліній в Ірані.

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо погодилися щодо необхідності зменшення спекуляцій стосовно розслідування авіакатастрофи в Ірані | 11 січня 2020, 18:22

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо вже вдруге обговорили телефоном ситуацію щодо розслідування причин катастрофи літака українських авіаліній в Ірані. Сторони погодилися, що має бути ретельний підхід до вивчення інформації, а також тісна співпраця міжнародних партнерів в обміні даними.