Генеральне консульство України в Торонто

Київ 11:33

Підтримка українських канадців у протистоянні агресору дуже відчутна як на передовій, так і в тилу — заступник Міністра Василь Боднар на Трирічному Конгресі українців Канади

10 жовтня 2019, 19:06

Під час візиту до Канади, який відбувся з 31 жовтня по 2 листопада, заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар взяв участь у Трирічному Конгресі українців Канади.

Заступник Міністра привітав учасників Конгресу та подякував українській громаді Канади за потужну підтримку та допомогу Україні у протистоянні російській агресії.

“Закордонні українці — це наша опора на дипломатичному фронті, — наголосив Василь Боднар. Підтримка українських канадців дуже відчутна як на передовій, так і в тилу. Завдяки вам Україна стає сильнішою та кращою щодня”.

У панельній дискусії Конгресу заступник Міністра поінформував про безпекову ситуацію на сході України, можливі шляхи подолання агресії Росії, а також зусилля української сторони з реалізації ініціативи «Перемога через мир».

У рамках візиту Василь Боднар також провів зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ, Міністерства національної оборони та Таємної ради Канади. Під час них заступник Міністра окреслив позицію та червоні лінії української сторони щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Канадські урядовці підтвердили незмінну підтримку України.

Останні новини

Україна дебютує на Книжковому салоні у Монреалі як країна-партнер | 10 листопада 2019, 22:44

Вперше Україна буде представлена як країна-партнер на найбільшому франкомовному фестивалі літератури в Північній Америці — Книжковому салоні в Монреалі.

Британська Колумбія визнала Голодомор геноцидом | 10 листопада 2019, 22:42

Законодавча асамблея канадської провінції Британська Колумбія ухвалила Закон про День пам’яті українського Голодомору, який визнає геноцидом штучний голод 1932-33 років. Голосування пройшло 29 жовтня.