Генеральне консульство України в Торонто

Київ 12:59

Порядок оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Генеральне консульство України в Торонто надає консульські послуги, в тому числі з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які проживають на території провінцій Канади, що входять до консульського округу установи, а саме Онтаріо (крім Національного столичного округу), Манітоба та територія Нунавут.

Просимо врахувати, що ГКУ в Торонто з 1 березня 2018 року запроваджує систему попередньої реєстрації на подачу документів на вчинення консульських дій, в тому числі оформлення паспорта. Для запису слід перейти за лінком 

Для того щоб подати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного) у зв’язку із закінченням терміну його дії чи оформленням другого паспорта слід ОСОБИСТО подати до ГКУ в Торонто такі документи:

 1. Заяву-анкету
 2. Наявний закордонний паспорт, який підлягає обміну. Якщо Ви користуєтеся двома закордонними паспортами то обидва слід мати при собі.
 3. Дозвіл на проживання в Канаді (дозвіл на роботу, дозвіл на навчання, продовження дозволу на перебування (visitor extension), pr-картка, посвідчення водія, медична OHIP картка тощо.).
 4. Сплачений консульський збір у розмірі 173 кан дол. (money order payable to the Consulate General of Ukraine in Toronto, який можна отримати у банку чи у будь-якому відділенні Canada Post).

 Якщо ви хочете оформити паспорт з огляду на втрату попереднього паспорта до зазначених вище документів слід додати:

 1. Довідку видану поліцією місцевості де Ви проживаєте в Канаді, яка підтверджує факт Вашого звернення з приводу втрати паспорта.
 2. Інший документ, який підтверджує Вашу особу та належність до громадянства України («внутрішній» паспорт). У разі відсутності цього документа, ГКУ змушене буде вчиняти дії з підтвердження особи та належності до громадянства заявника, що збільшить тривалість оформлення паспорта.
 3. Сплачений консульський збір у розмірі 173 кан дол. (money order payable to the Consulate General of Ukraine in Toronto, який можна отримати у банку чи у будь-якому відділенні Canada Post).

У разі оформлення паспорта у зв’язку зі зміною інформації, внесеної до попереднього паспорта (зміна імені, прізвища) додатково додаються:

 1.  документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про переміну імені, свідоцтво про розірвання шлюбу тощо). Такі документи, якщо вони видані компетентними органами іноземних держав, подаються легалізованими  разом із нотаріально засвідченим перекладом українською мовою.

При цьому просимо врахувати, що якщо заявник не оформлював дозвіл на постійне проживання за кордоном (відсутня відмітка «Постійне проживання» в графі «особливі відмітки» діючого закордонного паспорта) зміни до паспорта можуть бути внесені лише за умови попереднього обміну «внутрішнього» паспорта на нові дані.

 

Для того щоб подати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного) у зв’язку із досягненням 16-річного віку слід особисто подати до ГКУ в Торонто такі документи:

 1. Заяву-анкету
 2. Наявний закордонний паспорт або проїзний документ дитини, який підлягає обміну. Якщо раніше особа не була документована зазначеними документами слід надати паспорт громадянина України (т.зв. внутрішній паспорт).
 3. Дозвіл на проживання в Канаді (дозвіл на роботу, дозвіл на навчання, продовження дозволу на перебування (visitor extension), pr-картка, посвідчення водія, медична OHIP картка тощо.).
 4. Сплачений консульський збір у розмірі 173 кан дол. (money order payable to the Consulate General of Ukraine in Toronto, який можна отримати у банку чи у будь-якому відділенні Canada Post).

 Для того щоб подати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного) особі, яка не досягла 16-річного віку, один з батьків або обоє батьків чи той з батьків з ким проживає дитина (в разі неперебування біологічних батьків у шлюбі) особисто подає до ГКУ в Торонто такі документи:

 1. Заяву-анкету
 2. Свідоцтво про народження дитини (у разі, якщо свідоцтво видане компетентними органами іноземної держави має бути перекладене українською мовою та, в установленому порядку, легалізоване/апостильоване)
 3. Наявний закордонний паспорт або проїзний документ дитини, який підлягає обміну.
 4. Довідка про реєстрацію громадянином України (у разі народження за кордоном)
 5. Дозвіл на проживання в Канаді (дозвіл на роботу, дозвіл на навчання, продовження дозволу на перебування (visitor extension), pr-картка, посвідчення водія, медична OHIP картка тощо.).
 6. у разі подачі документів для оформлення паспорта дитині одним з батьків, необхідно надати до консульської установи нотаріально посвідчену (якщо документ посвідчений нотаріусом Україні) і легалізовану (якщо документ посвідчений канадським нотаріусом) згоду другого з батьків на оформлення паспорта. Зразок заяви-згоди.
 7. Сплачений консульський збір у розмірі 53 кан дол. (money order payable to the Consulate General of Ukraine in Toronto, який можна отримати у банку чи у будь-якому відділенні Canada Post).
 8. Оригінал закордонного паспорта того з батьків, хто подає документи або обох батьків в разі спільної подачі документів.

Просимо також врахувати, що присутність в консульстві при подачі документів на паспорт дитини віком від 12 років ОБОВЯЗКОВА.

В разі подачі документів на оформлення паспорта особі, що не досягла 12 років та відсутня в установі, слід також мати кольорове фото (permanent resident type and size).

Відповіді на часті запитання:

-          продовжити термін дії наявного закордонного паспорта НЕМОЖЛИВО.

-          закордонний паспорт, що підлягає обміну може не вилучатися при подачі документів. Для цього під час перебування в консульстві слід повідомити про це консула.

-          документи подаються виключно особисто.

-          фотографування здійснюється на місці та включене у вартість паспорта.

-          рекомендуємо подавати документи на оформлення паспорта заздалегідь.

Паспорт оформляється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на 4 роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, – на 10 років.

Термін виготовлення паспорта - до трьох місяців з дня подання заяви-анкети та сплати консульського збору без урахування строків доставки.

Відвідати консульство Ви можете за наступним графіком, попередньо здійснивши онлайн реєстрацію http://toronto.mfa.gov.ua/ua/Book+an+appointment :

Понеділок, вівторок, четвер та п’ятниця - 9.30-12.00. Середа - 2.30-4.30.

У разі виникнення запитань щодо зазначеного порядку оформлення паспортів чи за необхідності отримання додаткової інформації просимо звертатися за ел.адресою: gc_cat@mfa.gov.ua


Генеральне консульство України в Торонто (Канада)
Керівник: Кавецький Святослав Ігорович
В.о. Генерального консула України в Торонто
Адреса: 2275 Lake Shore Blvd. West, Suite 301, Toronto, Ontario, Canada, M8V 3Y3. Переглянути на мапі
Телефон: +1 (416) 763-3114; прохання телефонувати з 14 до 16 години (крім середи). "Гаряча лінія" ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України +1 416 848 93 20
Факс: +1 (416) 763-2051
Ел. пошта: gc_cat@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://toronto.old.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця - 9.30-12.00; Видача документів 12.00-12.30.

Середа - 14.30-16.30

Прийом громадян проводиться за попереднім записом. Для запису просимо перейти за лінком http://toronto.mfa.gov.ua/ua/appointment

Робочі години: 9.00-18.00 (пон-чт), 9.00-16.45 (пт), обідня перерва 13.00-13.45

Вихідні дні: субота, неділя

Межі консульського округу:

Провінції Онтаріо (крім Національного столичного округу), Манітоба та територія Нунавут.

Примітки:

У разі, якщо після ознайомлення з інформацією, розміщеною на нашій інтернет-сторінці у вас залишилися запитання, рекомендуємо надсилати їх електронною поштою gc_cat@mfa.gov.ua

 


Генеральне консульство України у м.Едмонтон
Керівник: Данилейко Олександр Іванович
Генеральний консул України в Едмонтоні
Адреса:

Unit 327, 9707 110 St. NW

Edmonton, AB T5K 2L9

Переглянути на мапі

Онлайн запис на прийом

Телефон: +1 (780) 425 3217; "Гаряча лінія"+1(587) 930-22-90 - ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України.
Ел. пошта: gc_cae@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://edmonton.old.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян здійснюється за адресою: Офіс 327, 9707 110 St. NW

Edmonton, AB T5K 2L9    Переглянути на мапі

Робочі години: 9.00-18.00 (пон-чт), 9.00-16.45 (пт), обідня перерва 13.00-13.45

Вихідні дні: субота, неділя

Години прийому:

Понеділок: 13:00 – 16:30 (прийом документів та консультації)

Вівторок: 09:30 - 12:30 (прийом документів та консультації).

14:00 - 16:00 (видача документів).

Середа: 13:00-16:30 (прийом документів та консультації).

Четвер: 09:30 - 12:30 (прийом документів та консультації), 14:00 - 16:00 (видача документів).

П’ятниця: 09:30 - 12:30 (прийом документів та консультації), 14:00 - 15:00 (видача документів).

Прийом громадян проводиться за попереднім записом. Для запису просимо перейти за посиланням: http://consulategeneralofukraineinedmonton.setmore.com

Межі консульського округу:

Провінції Альберта, Британська Колумбія, Саскачеван та території Юкон, Нунавут і Північно-Західні території.

Примітки:

У разі, якщо після ознайомлення з інформацією, розміщеною на нашій інтернет-сторінці у вас залишилися запитання, просимо надсилати їх виключно електронною поштою nadia.kostenko@mfa.gov.ua.